Location : Home > M > MI10-250DFK
MI10-250DFK
Share on FacebookShare on Facebook
MI10-250DFK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MI10-250DFK CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 157130 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1817356 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1817356 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1817356 Phoenix Contact 147880 2016+ FK-MCP 1 5/14-ST-3 5-LR Unitronix Electronics Limited
GFTSAX-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GFTSAX-7 Curtis Industries 157040 2016+ CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTSAX-7 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTSAX-7 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66925-036LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-83-008-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-008-40-001101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-008-40-001101 Preci-Dip 157690 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-008-40-001101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901301116 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SEIFCX-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
SEIFCX-5 Curtis Industries 157390 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEIFCX-5 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEIFCX-5 NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37177-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37177-15-0 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37177-15-0 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-10-164-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-164-00-001101 42150 2012+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
350-10-164-00-001101 Preci-Dip 147640 2016+ CONN HDR 64POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-164-00-001101 Precidip 80 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1217126-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated
1217126-1 39614 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1217126-1 Original 39614 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1217126-1 STOCK 46750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1217126-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
94832 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated