Location : Home > M > MI-25X-IX-F3
MI-25X-IX-F3
Share on FacebookShare on Facebook
MI-25X-IX-F3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-2NP-MV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W
VE-2NP-MV-F4 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2NP-MV-F4 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1X-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VI-B1X-MY-F2 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1X-MY-F2 NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B5J-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VE-B5J-MY-F3 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B5J-MY-F3 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J42-IW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
VE-J42-IW-F1 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J42-IW-F1 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNP-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W
VE-JNP-IZ IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNP-IZ NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNP-IZ IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNP-IZ NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JV0-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W