Location : Home > M > MHQ1005P2N3CTD25
MHQ1005P2N3CTD25
Share on FacebookShare on Facebook
MHQ1005P2N3CTD25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MHQ1005P2N3CTD25 2012+ 45000 TDK 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-04E-27-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT
ATS-19A-204-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
ATS-02E-153-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
BUK7880-55A/CUX Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 7A SOT223
BUK7880-55A/CUX NXP Semiconductors 40154 NEW RoHS MOSFET N-CH 55V 7A SOT223 FindCores Electronics Inc.
BUK7880-55A/CUX NXP Semiconductors 57809 1415+ MOSFET N-CH 55V 7A SOT223 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BUK7880-55A/CUX NXP Semiconductors 98910 2015+ MOSFET N-CH 55V 7A SOT223 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BUK7880-55A/CUX NXP Semiconductors 98910 2015+ MOSFET N-CH 55V 7A SOT223 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-05D-106-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T412
ATS-17C-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-10B-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
74271308 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Clamp Chassis Mount Ferrite Core 93 Ohm @ 100MHz ID 0.323" Dia (8.20mm) OD 1.173" W x 0.791" H (29.80mm x 20.10mm) Length 0.512" (13.00mm)