Location : Home > M > MHQ1005P27NHTD25
MHQ1005P27NHTD25
Share on FacebookShare on Facebook
MHQ1005P27NHTD25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13F-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-10E-146-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
ATS-04H-132-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
EXC-28CE900U Filters Common Mode Chokes 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohm @ 100MHz 160mA DCR 1.5 Ohm
ATS-P1-175-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766
ATS-12F-02-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
ATS-17C-143-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
ATS-20G-97-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
4300-028 Filters Feed Through Capacitors 10pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial