Location : Home > M > MFECA0100ETE
MFECA0100ETE
Share on FacebookShare on Facebook
MFECA0100ETE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PEC15DADN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PEC15DADN NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC15DADN Sullins Connector Solutions 146930 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 30POS Unitronix Electronics Limited
PEC15DADN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
827880-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
827880-3 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
827880-3 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
827880-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
827880-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 26POS .100 T/H R/A Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0015911628 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 62 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
929834-05-35 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929834-05-35 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-05-35 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 35POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929834-05-35 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 35POS TPC Global Service Co.Ltd.