Location : Home > M > MF52F222F3470
MF52F222F3470
Share on FacebookShare on Facebook
MF52F222F3470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MF52F222F3470 THERMISTOR NTC 2.2K OHM 1 39424 Cantherm 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MF52F222F3470 THERMISTOR NTC 2.2K OHM 1 39424 Cantherm NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MF52F222F3470 THERMISTOR NTC 2.2K OHM 1 41655 Cantherm 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MF52F222F3470 THERMISTOR NTC 2.2K OHM 1 13830 Cantherm 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MF52F222F3470 THERMISTOR NTC 2.2K OHM 1 800,000 Cantherm 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-3000-A-L-D-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 3000 PSI (20684.27 kPa) Absolute Female - M10 x 1.25 4 mA ~ 20 mA Cylinder
P51-3000-A-L-D-20MA-000-000 SSI 39354 NEW RoHS SENSOR 3000PSI M10-1.25 6H 20MA FindCores Electronics Inc.
P51-3000-A-L-D-20MA-000-000 SSI 46470 1525+ SENSOR 3000PSI M10-1.25 6H 20MA Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-3000-A-L-D-20MA-000-000 SSI 57009 1516+ SENSOR 3000PSI M10-1.25 6H 20MA Unitronix Electronics Limited
13485 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
13485 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3336372 Switches Accessories - Caps Rectangular Pushbutton Switch Cap Green Snap Fit
SH-84R Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial SENSOR VR 17-23MM 1X4MM SPOT
SH-84R NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310002350043 Sensors, Transducers Temperature Sensors - Thermostats - Mechanical HERMETIC THERMOSTAT
GX-8MB Sensors, Transducers Proximity Sensors Inductive Proximity Sensor 0.031" (0.8mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8
GX-8MB IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GX-8MB Panasonic 31895 1531+ SENSOR PROX 0.8MM NPN 10-30VDC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GX-8MB Panasonic 57319 1516+ SENSOR PROX 0.8MM NPN 10-30VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com