Location : Home > M > MEXY2A222K
MEXY2A222K
Share on FacebookShare on Facebook
MEXY2A222K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MEXY2A222K ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MEXY2A222K CAP .0022UF 275V EMI SUPPRESS 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MEXY2A222K RoHS Compliant 38124 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MEXY2A222K CAP FILM 2200PF 275VAC RADIAL 1526900 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com