Location : Home > M > MENB1010A0940F01
MENB1010A0940F01
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CAR2512TEBXXZ01A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 2500W
CAR2512TEBXXZ01A GeneralEle 74 1545 Solid Technology Solutions, Inc.
CAR2512TEBXXZ01A ITT 39080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CAR2512TEBXXZ01A ITT 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LCM600W Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 600W
LCM600W IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCM600U-T-N Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 36V 600W
LCM600U-T-N IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCM600U-T-N NEW 98600 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MENB1060A1240Q01 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
MENB1030A2402N01 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
LDU4860S600 Power Supplies - Board Mount LED Drivers 600mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
LDU4860S600 NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TX2SL-9V Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
TX2SL-9V N/A 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TX2SL-9V N/A 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TX2SL-9V Panasonic Electric Works 8000 2012+ RELAY 2A 9VDC 140MW SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-2673-B-T1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 267K OHM 0.1% 1/8W 0805
RG2012N-2673-B-T1 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG2012N-2673-B-T1 Susumu 489400 1532+ RES SMD 267K OHM 0.1 1/8W 0805 Alphatek Technology Limited
RG2012N-2673-B-T1 Susumu 584600 2015+ RES SMD 267K OHM 0.1 1/8W 0805 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-2673-B-T1 Susumu 594600 17+/18+ RES SMD 267K OHM 0.1 1/8W 0805 FindCores Electronics Co.,Ltd.
1-1393230-0 Relays Power Relays, Over 2 Amps RELAY GEN PURP
1-1393230-0 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB1-12V Relays Power Relays, Over 2 Amps Automotive Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable
CB1-12V 39984 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CB1-12V Panasonic Electric Works 8000 16+ RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Power Agency Co.,Ltd
REC6-1205DRW/R8/A/X1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 6W 9-18VIN +/-05VOUT
REC6-1205DRW/R8/A/X1 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REC6-1205DRW/R8/A/X1 Recom Power 74160 12+ 24-DIP Module (7 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
MKS3PIN DC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable
MKS3PIN DC24 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MKS3PIN DC24 878596 13+ fenkey electronics co.,ltd
MKS3PIN DC24 878596 13+ fenyang electronics co.,ltd
MKS3PIN DC24 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HS25 100R J Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W