Location : Home > M > ME60A1503N01
ME60A1503N01
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AFE220PS12 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 180W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
MP1-3W-2W-1J-30 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP1-3W-2W-1J-30 NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R1S8-1209 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 12VIN 09VOUT
R1S8-1209 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R1S8-1209 NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MXHV9910DB3 649875 13+ 13+ fenyang electronics co.,ltd
MXHV9910DB3 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MXHV9910DB3 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VMAXAA Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable
VMAXAA IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VMAXAA NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VMAXAA ROHS 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BCM48BF240T300A00 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters BCM BUS CONVERTER 24V 300W
BCM48BF240T300A00 IC 38000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BCM48BF240T300A00 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC6-2405SRW/R10/A/CTRL/X1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 6W 18-36VIN 05VOUT
CB1-D-12V Relays Power Relays, Over 2 Amps Automotive Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable
CB1-D-12V STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RER60F6R19RCSL Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 6.19 OHM 1% 5W
RER60F6R19RCSL IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RER60F6R19RCSL NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RER60F6R19RCSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
LCA125S Relays Solid State Relays Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm)
LCA125S N/A 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LCA125S Originalnew 158190 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OAC-15A Relays I/O Relay Modules - Output AC Output Module 0.05 ~ 3A 24 ~ 280VAC (240VAC Nom) Output 15VDC (9 ~ 18VDC) Supply