Location : Home > M > MDM-25PH027F
MDM-25PH027F
Share on FacebookShare on Facebook
MDM-25PH027F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDM-25PH027F CONN MICRO-D PLUG 25POS STR 147570 ITT Cannon, LLC 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV06DZ-13-4HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CN0966B20G25S10Y140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CN0966B12S12S9Y140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CN1020A16G10S6-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
184-025-293L001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
D25P91C6PA00 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Press-Fit
803-87-058-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-128-01-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
284147-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)
5-1546700-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
5-1546700-0 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546963-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5452679 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5452679 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452679 Phoenix Contact 157060 2016+ BCDH-500HS- 5 BK Unitronix Electronics Limited
5452679 Phoenix Contact 287890 2016+ BCDH-500HS- 5 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1033890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1033890000 Weidmuller 157520 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
1033890000 Weidmuller 288990 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM R/A BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0309681247 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Header Gray 0.100" (2.54mm)
142-10-316-00-592000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .300 16POS
142-10-316-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
142-10-316-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
142-10-316-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 16POS EKT Electronics Co., Ltd
142-10-316-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 16POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0022283122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1698160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERM BLK 4 LEVEL 1.5MM 63V 4A
1698160000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK 4 LEVEL 1.5MM 63V 4A EKT Electronics Co., Ltd
1698160000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK 4 LEVEL 1.5MM 63V 4A SIMEN Electronics Co.,Ltd
801-83-006-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold