Location : Home > M > MDM-15SH006L-F222
MDM-15SH006L-F222
Share on FacebookShare on Facebook
MDM-15SH006L-F222 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1654288-2 Uncategorized Miscellaneous GAD CABLES ASSEMBLY SYSTEMS
1-519065-2 Uncategorized Miscellaneous 14*1 DIN 471
LS25-15 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1.7A 88 ~ 264 VAC Input