Location : Home > M > MDM-15PSM3
MDM-15PSM3
CA3101F18-8P Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
APSDPA6E2 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder
MS27468T11B5SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DTS24F25-4SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 56 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
D38999/24WG39HN Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
JA06A-18-10S-J1-EB-R Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
97-3100A20-8SX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 4#16, 2#8 SKT RECP
75-474622-28S Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
031-80103 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
FX8C-140P-SV2(71) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 140 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
MS3108B22-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#16 SKT PLUG
C48-10R18-31P7-106 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 31C 31#20 PIN RECP
AXT528124 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 28 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
AXT528124 PANASONIC 205182 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXT528124 PANASONIC/ 3128 2020+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
0545481571 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle