Location : Home > M > MDM-15PCBRF
MDM-15PCBRF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVPS00RF-13-35JC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 22C 22#22D SKT RECP
1-530755-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONNECTOR KIT 40POS 2ROW
2227225-2 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ZQSFP+ STACKED RECEPTACLE ASSEMB
10-314901-143 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN CLAMP
10-552681-099 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN CABLE CLAMP SZ 9 A OLIVE
433100-27-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433100-27-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
20020011-G241B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
20020011-G241B01LF Amphenol FCI 157830 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020011-G241B01LF Amphenol FCI 287870 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020011-G241B01LF IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38527-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38527-26-0 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38527-26-0 NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
647683-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
647683-2 TE Connectivity AMP Connectors 147720 2016+ CONN HEADER 2POS VERT .156 TIN Unitronix Electronics Limited
647683-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS VERT .156 TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
647683-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS VERT .156 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
1510482207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin
1510482207 Molex, LLC 157770 2016+ 6.5MM WTB HDR WBOSSKINK GRN 2CKT Unitronix Electronics Limited
1510482207 Molex, LLC 278470 2016+ 6.5MM WTB HDR WBOSSKINK GRN 2CKT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284229-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 40 (20 x 2) Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
284229-1 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
284229-1 35565 14+ STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
284229-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-1546671-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
1-1546671-7 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-1546671-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 17POS 11.10MM EKT Electronics Co., Ltd
1776133-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1776133-9 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776133-9 TE Connectivity AMP Connectors 147650 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1776133-9 TE Connectivity AMP Connectors 277910 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776133-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 9POS 3.81MM TPC Global Service Co.Ltd.
0434590001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin