Location : Home > M > MDF7B-8P-2.54DSA(01)
MDF7B-8P-2.54DSA(01)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7B-8P-2.54DSA(01) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7B-8P-2.54DSA(01) 50000 HIROSE 15+ Excellent Electronics Components Inc
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1720950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-26 AWG
1720950000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1720950000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK ZPEA 2.5-2 EKT Electronics Co., Ltd
1720950000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK ZPEA 2.5-2 TPC Global Service Co.Ltd.
801-83-045-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-042-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-042-30-001101 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-042-30-001101 Preci-Dip 147540 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-042-30-001101 Preci-Dip 289130 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com