Location : Home > M > MDF7B-11P-2.54DSA(01
MDF7B-11P-2.54DSA(01
Share on FacebookShare on Facebook
Do you need MDF7B-11P-2.54DSA(01 ? The worldwide distributor of electronic components who has MDF7B-11P-2.54DSA(01 in IC235.COM. You can send an inquiry to all electronic components distributor, and get LT1789IS8-1 # TR price. If you have MDF7B-11P-2.54DSA(01 in stock, you can click register to be a vendor in IC235.COM, sold MDF7B-11P-2.54DSA(01 to customers around the world. If you need electronic components datasheet, you can click MDF7B-11P-2.54DSA(01 datasheet.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SY87701VZC 18000 2016+ SMD IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SY87701VZC MICREL 10000 16+ 5V/3.3V32-1250MbpsAnyRate Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SY87701VZC MICREL 10000 2013+ 5V/3.3V 32-1250Mbps AnyRate CLOCK AND DATA RECOVERY World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
8N3SV75AC-0037CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 500MHz 6-CLCC
8N3SV75AC-0037CDI IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75AC-0037CDI IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85AC-0173CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.2523MHz, 156.25MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0069CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 250MHz, 250MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0069CDI8 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85EC-0158CDI8 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85BC-0024CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz 6-CLCC
MB90549GPF-G-218-BNDE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
MB96F386RSCPMC-GS121N2E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
103R-561J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Inductor 590mA 278 mOhm Max 2-SMD
103R-561J 38866 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
103R-561J IC 38292 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
103R-561J STOCK 46900 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CY62147GN30-45ZSXIT Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4MBIT 45NS 44TSOP
CY62147GN30-45ZSXIT Cypress 5231 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
890-18-028-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-18-028-10-003101 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-18-028-10-003101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-18-028-10-003101 Preci-Dip 288010 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com