Location : Home > M > MDF7-6S-2.54DSA(55)
MDF7-6S-2.54DSA(55)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-6S-2.54DSA(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-6S-2.54DSA(55) 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DEPS09S365TLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
L717HDB44POL2R210 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
1612334-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts GRACE INERTIA CONNECTOR 3.5 RE
MS27466T19F32JB Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
L77DFAG15S1APNRM6 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
SFH213-PPVC-D13-ID-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET .100" 26POS
KJB7T23W55PEL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
316-93-135-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold