Location : Home > M > MDF7-5S-2.54DSA(34)
MDF7-5S-2.54DSA(34)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-5S-2.54DSA(34) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-5S-2.54DSA(34) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
956246-2720-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
A30210909CA Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A30210909CA Eaton 157130 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A30210909CA IC 40780 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A30210909CA NEW 98390 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-023-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-83-023-40-001101 Preci-Dip 147560 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-023-40-001101 Preci-Dip 287310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
311-87-154-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-154-41-001101 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-87-154-41-001101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-154-41-001101 Preci-Dip 288590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1462L Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Closed Top, Grip 0.400" (10.16mm) Gold
1462L Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1462L Keystone Electronics 157130 2016+ PLUG SHORTING INSULATED BLUE Unitronix Electronics Limited
823-S1-008-30-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
823-S1-008-30-015101 Preci-Dip 147250 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS SMT 6.5MM Unitronix Electronics Limited
823-S1-008-30-015101 Preci-Dip 297870 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS SMT 6.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
91812-318 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0395200621 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
68031-136 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68031-136 Amphenol FCI 157250 2016+ BERGSTIK II .100 SR STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
0717640212 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1633660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1633660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1633660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 20POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1633660000 Weidmuller 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited