Location : Home > M > MDF7-24D-2.54DSA(56)
MDF7-24D-2.54DSA(56)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-24D-2.54DSA(56) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-24D-2.54DSA(56) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
03-0501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 3POS TIN
03-0501-20 Aries Electronics 157010 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Unitronix Electronics Limited
03-0501-20 Aries Electronics 278390 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796642-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-796642-9 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796642-9 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796642-9 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796642-9 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325340-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325340-20-0 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-104-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-104-01-T-S ELECTRONIC 26380 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSQ-104-01-T-S In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SSQ-104-01-T-S Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SSQ-104-01-T-S STOCK 43820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0554471070 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
22-03-5085 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
431710-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431710-15-0 IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1753239 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1753239 Phoenix Contact 156930 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1753239 Phoenix Contact 298730 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NF24505200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 (Mate), 48 (Input) Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
NF24505200J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 508 TB SPR PLU W/LATCH Unitronix Electronics Limited
NF24505200J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NF24505200J0G NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-103639-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
1-103639-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-103639-1 39875 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1-103639-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 12POS PCB TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-103639-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 12POS PCB TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
647346-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 05P SL156 HSG W/RP TB BLK #5
890-80-024-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
890-80-024-20-002101 Preci-Dip 147210 2016+ CONN HDR 24POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-80-024-20-002101 Preci-Dip 287530 2016+ CONN HDR 24POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com