Location : Home > M > MDF7-21S-2.54DSA(33)
MDF7-21S-2.54DSA(33)
430713-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430713-09-0 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-87-157-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-157-41-003101 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1645030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 13POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1645030000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645030000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A3C-20DA-2DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
A3C-20DA-2DSA Electronics 25209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
A3C-20DA-2DSA Hirose Electric Co Ltd 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A3C-20DA-2DSA IC 37390 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
A3C-20DA-2DSA Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1708450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1708450000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1708450000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.08 17POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1708450000 Weidmuller 147430 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
DF11-6DP-SP1(05) 8687 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DF11-6DP-SP1(05) Hirose Electric Co Ltd 8000 2012+ CONN SHORTING JUMPER 6POS 2MM EKT Electronics Co., Ltd
DF11-6DP-SP1(05) Semiconductor 21413 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
DF11-6DP-SP1(05) STOCK 43280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
6-535512-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 130 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1790603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1790603 Phoenix Contact 147750 2016+ TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1790603 Phoenix Contact 297930 2016+ TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VHR-8N Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
VHR-8N JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING VH 8POS 3.96MM WHT EKT Electronics Co., Ltd
VHR-8N JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING VH 8POS 3.96MM WHT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VHR-8N IC 36260 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
172213-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
172213-3 Electronics 25271 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
172213-3 Electronics 25271 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
172213-3 STOCK 43230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1959690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)