Location : Home > M > MDF7-20S-2.54DSA(56)
MDF7-20S-2.54DSA(56)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-20S-2.54DSA(56) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-20S-2.54DSA(56) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-43-154-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 54POS GOLD
346-43-154-41-013000 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-154-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157570 2016+ CONN SOCKET SIP 54POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-154-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277890 2016+ CONN SOCKET SIP 54POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-93-156-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold