Location : Home > M > MDF7-19S-2.54DSA
MDF7-19S-2.54DSA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-047-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-047-10-004101 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-047-10-004101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-047-10-004101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1413300000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
2794903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Black 10-26 AWG
2794903 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2794903 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2794903 Phoenix Contact 147880 2016+ SURGE PROTEC TERM BLOCK 24VDC Unitronix Electronics Limited
2794903 Phoenix Contact 288450 2016+ SURGE PROTEC TERM BLOCK 24VDC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com