Location : Home > M > MDF7-19S-2.54DSA(56)
MDF7-19S-2.54DSA(56)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-19S-2.54DSA(56) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-19S-2.54DSA(56) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK51626330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK51626330J0G Amphenol FCI 157750 2016+ CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK51626330J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK51626330J0G NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3006014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 6-24 AWG
3006014 39054 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3006014 Distributor 157150 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3006014 Phoenix Contact 147460 2016+ FEED-THRU TERM BLOCK 20-6AWG Unitronix Electronics Limited
PPPN101BFCN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
813-22-014-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-014-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-014-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-014-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 14 POS .295 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-014-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 14 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1786572 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1786572 Caterpillar 8000 15+ PLUG TPC Global Service Co.Ltd.
1786572 Phoenix Contact 157610 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1786572 Phoenix Contact 298970 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009485076 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
0510210400 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)