Location : Home > M > MDF7-18S-2.54DSA(56)
MDF7-18S-2.54DSA(56)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-18S-2.54DSA(56) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-18S-2.54DSA(56) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-220-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-220-41-013101 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-220-41-013101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-220-41-013101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-117-03-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-117-03-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-117-03-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 34POS DL R/A TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SSQ-117-03-T-D IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-117-03-T-D NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-153-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1627500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 15POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1627500000 Weidmuller 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1627500000 Weidmuller 297750 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1728450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1728450000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 34POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1728450000 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1728450000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com