Location : Home > M > MDF7-18S-2.54DSA(55)
MDF7-18S-2.54DSA(55)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-18S-2.54DSA(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FCE17E09SC45B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
DDV50P364GTXLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
2M804-003-00ZNU7-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 10C 10#23 PIN RECP OM
TVPS00RF-15-35JC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 37C 37#22D SKT RECP
GTC020R24-AJS-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 25C 25#16 SKT RECP BOX
CWR-180-37-0000 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
172-050-141-011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Wire Wrap
M24308/8-14F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
0739270401 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SFP 1X4 GANGED CAGE
MS27467T17B35AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
BACC63BV14H7P6H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 7 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
KJB7T17F26PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
DF62-5EP-2.2C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)
DF62-5EP-2.2C Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF62-5EP-2.2C Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts EKT Electronics Co., Ltd
DF62-5EP-2.2C Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
DF62-5EP-2.2C IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452791 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5452791 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452791 Phoenix Contact 147580 2016+ BCVP-381RF- 4 BK Unitronix Electronics Limited
5452791 Phoenix Contact 278610 2016+ BCVP-381RF- 4 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150-80-632-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-80-632-00-106101 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
150-80-632-00-106101 Preci-Dip 147230 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-80-632-00-106101 Preci-Dip 278530 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929710-06-05 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929710-06-05 3M 157340 2016+ CONN HEADER 10PS STR DL .100 TIN Unitronix Electronics Limited
KE38745200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
KE38745200J0G Amphenol FCI 146950 2016+ 500 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
KE38745200J0G IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE38745200J0G NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
690367281276 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin