Location : Home > M > MDF7-18S-2.54DSA(35)
MDF7-18S-2.54DSA(35)
803-83-044-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold