Location : Home > M > MDF7-14S-2.54DSA
MDF7-14S-2.54DSA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-125-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold