Location : Home > M > MDF7-14S-2.54DSA(56)
MDF7-14S-2.54DSA(56)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-14S-2.54DSA(56) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-14S-2.54DSA(56) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37160-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37160-11-0 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37160-11-0 NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3046223 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-26 AWG
3046223 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3046223 Phoenix Contact 147680 2016+ CONN TERM BLK GROUND 10-26AWG Unitronix Electronics Limited
3046223 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLK GROUND 10-26AWG TPC Global Service Co.Ltd.
39860-0706 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
39860-0706 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39860-0706 Molex Connector Corporation 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
39860-0706 Molex Connector Corporation 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39860-0706 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NPPN272GFNS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN272GFNS-RC IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN272GFNS-RC NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN272GFNS-RC Sullins Connector Solutions 147750 2016+ CONN HEADER .079 54POS Unitronix Electronics Limited
1529610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1529610000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1529610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1529610000 Weidmuller 147250 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1625960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1625960000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1625960000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 22POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1625960000 Weidmuller 147490 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
SNT-100-BK-H-H Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top, Grip 0.100" (2.54mm) Gold
SNT-100-BK-H-H 33669 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SNT-100-BK-H-H Samtec Inc. 157250 2016+ CONN SHUNT 2POS Unitronix Electronics Limited
0791081014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
15-06-0245 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
15-06-0245 Molex Connector Corporation 277510 2016+ CONN PLUG 24POS W/PANEL MNT EARS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103239-0-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103239-0-02 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103239-0-02 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103239-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4-103239-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd