Location : Home > M > MDF7-14S-2.54DSA(55)
MDF7-14S-2.54DSA(55)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-14S-2.54DSA(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
983-6S20-39P6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
FCE17B25PN490 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
FFA.1E.275.CTAC65Z Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) Coaxial Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
17EBH078SAM110 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
4-644471-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 12POS 22AWG MTA156
316-83-134-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
77315-124-07LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
77315-124-07LF Amphenol FCI 157780 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
77315-124-07LF Amphenol FCI 297290 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68020-108H Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
68020-108H Amphenol FCI 157120 2016+ BS II DUAL RA Unitronix Electronics Limited
68020-108H Amphenol FCI 279070 2016+ BS II DUAL RA Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
370-10-103-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM
370-10-103-00-001101 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
370-10-103-00-001101 Preci-Dip 147440 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
370-10-103-00-001101 Preci-Dip 277830 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022464101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1626880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN SOCKET BLOCK LOCK BLACK
1626880000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1626880000 Weidmuller 8000 2012+ CONNECTOR EKT Electronics Co., Ltd
1626880000 Weidmuller 8000 2012+ CONNECTOR TPC Global Service Co.Ltd.
0387344913 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
851-87-025-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-025-10-001101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-010-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-010-10-269101 Preci-Dip 147030 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL DOUBLE Unitronix Electronics Limited
803-87-010-10-269101 Preci-Dip 297790 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL DOUBLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com