Location : Home > M > MDF7-14P-2.54DS(55)
MDF7-14P-2.54DS(55)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-14P-2.54DS(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-14P-2.54DS(55) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SR30-10RC1(71) Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN CAP RCPT SIZE 10
15-002213 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
MQ172-3SA-CV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PLUG 3POS LOW PROFILE
MQ172-3SA-CV Hirose Electric Co Ltd 157420 2016+ CONN PLUG 3POS LOW PROFILE Unitronix Electronics Limited
MQ172-3SA-CV Hirose Electric Co Ltd 277650 2016+ CONN PLUG 3POS LOW PROFILE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CTVS07RF-21-39P Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
JT06RE20-16S Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 16C 16#16 SKT PLUG
DTS26F21-35PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
97-3108B24-9SW-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#4 SKT PLUG
0009503211 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 21 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1895060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1895060000 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1895060000 Weidmuller 157210 2016+ SLDV-THR 5.00/20/180G 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
0282800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 1.0MM 10 1 = 1000PCS
0804183:0051 73 MARKERCARDFOR120TERMBLOCKS Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
0804183:0051 N/A 5 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
380-10-115-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER TAIL 2.54MM
380-10-115-00-001101 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380-10-115-00-001101 Preci-Dip 147580 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
380-10-115-00-001101 Preci-Dip 278690 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431710-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws