Location : Home > M > MDF7-12D-2.54DSA
MDF7-12D-2.54DSA
801-93-018-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-018-10-012000 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-018-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
801-93-018-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SOCKET STRIP LOPRO 18POS EKT Electronics Co., Ltd
801-93-018-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SOCKET STRIP LOPRO 18POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GBSAX-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBSAX-8 Curtis Industries 157230 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBSAX-8 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBSAX-8 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
828-AG11D-ES Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
828-AG11D-ES Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
828-AG11D-ES IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
828-AG11D-ES STOCK 45870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
15-44-4503 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
09185067329 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
09185067329 harting 4000 FANTASTIC ELECTRONICS ( KONGKONG) LTD
647402-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
647402-4 Electronics 25799 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
647402-4 Electronics 25799 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
647402-4 STOCK 46140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
51004-0500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)