Location : Home > M > MDF7-10P-2.54DSA(55)
MDF7-10P-2.54DSA(55)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-10P-2.54DSA(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-10P-2.54DSA(55) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-87-158-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold