Location : Home > M > MDF51SU-2S-13C(02)
MDF51SU-2S-13C(02)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF51SU-2S-13C(02) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF51SU-2S-13C(02) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SQT-138-01-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
G125-FS11005L0R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
SSW-147-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
530882-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-124-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-124-01-640101 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-124-01-640101 Preci-Dip 157580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1945040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1945040000 Weidmuller 147160 2016+ BLZP 5.08/23/180LR SN OR BX Unitronix Electronics Limited
0022041051 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
1-1775469-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1-1775469-3 Electronics 27980 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1775469-3 Electronics 27980 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-794657-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
1-794657-2 TE Connectivity AMP Connectors 277670 2016+ CONN HOUSING RCPT 12POS NATURAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794657-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-794657-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING RCPT 12POS NATURAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-794657-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING RCPT 12POS NATURAL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1519W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1519W Curtis Industries 157550 2016+ CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1519W Curtis Industries 288970 2016+ CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.375 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com