Location : Home > M > MDDDT3530003
MDDDT3530003
Share on FacebookShare on Facebook
MDDDT3530003 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDDDT3530003 2017+ 100 Panasonic 2017+ 100 past test and warranty,New enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0430452410 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0430452410 Molex 5556 CONN3.00mm24Cir AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
0015915649 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold