Location : Home > M > MDA600-20N1
MDA600-20N1
Share on FacebookShare on Facebook
MDA600-20N1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDA600-20N1 Original&New&Rhos 66990 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MDA600-20N1 MODULE 123 IXYS 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MDA600-20N1 MODULE 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MDA600-20N1 876655 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
150224-5002-TH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
311-87-132-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-132-41-001101 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-87-132-41-001101 Preci-Dip 157770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-132-41-001101 Preci-Dip 298590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901481115 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
812-22-020-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-020-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-020-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 20POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-020-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 20POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-020-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 20POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1087210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1087210000 Weidmuller 157220 2016+ BLZP 5.08/21/90LR SN BK BX Unitronix Electronics Limited
801-87-013-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-013-10-005101 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-013-10-005101 Preci-Dip 157390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1898720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)