Location : Home > M > MD035C334MAA
MD035C334MAA
Share on FacebookShare on Facebook
MD035C334MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD035C334MAA 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MD035C334MAA CAP CER 0.33UF 50V 20 2DIP 904100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MD035C334MAA CAP CER 0.33UF 50V 20 2DIP 798900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MD035C334MAA CAP CER 0.33UF 50V 20 2DIP 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MD035C334MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.33uF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MD035C334MAA CAP CER 0.33UF 50V 20 2DIP 1454100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com