Location : Home > M > MD035C105KAA
MD035C105KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MD035C105KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD035C105KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD03 1uF 50volts X7R 10 Le 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MD035C105KAA CAP CER 1UF 50V 10 2DIP 896200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MD035C105KAA CAP CER 1UF 50V 10 2DIP 791000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MD035C105KAA CAP CER 1UF 50V 10 2DIP 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MD035C105KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD03 1uF 50volts X7R 10 Le 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MD035C105KAA CAP CER 1UF 50V 10 2DIP 1446200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com