Location : Home > M > MD025C224KAB
MD025C224KAB
Share on FacebookShare on Facebook
MD025C224KAB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD025C224KAB DIP 66990 AVX 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MD025C224KAB 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MD025C224KAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD02 0.22uF 50volts X7R 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MD025C224KAB DIP 10600 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MD025C224KAB standard package with RoHS 45380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MD025C224KAB CAP CER 0.22UF 50V 10 2DIP 997800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MD025C224KAB CAP CER 0.22UF 50V 10 2DIP 1547800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com