Location : Home > M > MD015C823JAB
MD015C823JAB
Share on FacebookShare on Facebook
MD015C823JAB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD015C823JAB 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MD015C823JAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.082uF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MD015C823JAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.082uF 5 Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MD015C823JAB Original package well 88910 NEW 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NT03 10052 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 10 Disc, 3.2mm Dia x 3.2mm W
NT03 10052 Ametherm 13830 2013+ THERMISTOR NTC 10 OHM 10 RADIAL Ameyic Electronics Limited
NT03 10052 Ametherm 41945 1531+ THERMISTOR NTC 10 OHM 10 RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NT03 10052 Ametherm 800,000 15+ THERMISTOR NTC 10 OHM 10 RADIAL Power Agency Co.,Ltd
NT03 10052 Ametherm 800,000 15+ THERMISTOR NTC 10 OHM 10 RADIAL Topic Electronics Co.,Ltd