Location : Home > M > MD015C102KAB
MD015C102KAB
Share on FacebookShare on Facebook
MD015C102KAB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD015C102KAB DIP 79650 AVX 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MD015C102KAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 1000pF 50volts X7R 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MD015C102KAB DIP 66990 AVX 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MD015C102KAB DIP 12600 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MD015C102KAB IN STOCK 38879 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
MD015C102KAB standard package with RoHS 45620 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MD015C102KAB CAP CER 1000PF 50V 10 2DIP 896500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.