Location : Home > M > MD015A102FAB
MD015A102FAB
Share on FacebookShare on Facebook
MD015A102FAB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD015A102FAB 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MD015A102FAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF 1 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MD015A102FAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF 1 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MD015A102FAB CAP CER 1000PF 50V 1 2DIP 1454000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MD015A102FAB CAP CER 1000PF 50V 1 2DIP 904000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MD015A102FAB CAP CER 1000PF 50V 1 2DIP 798800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MD015A102FAB CAP CER 1000PF 50V 1 2DIP 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited