Location : Home > M > MD011C271KAB
MD011C271KAB
Share on FacebookShare on Facebook
MD011C271KAB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD011C271KAB 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MD011C271KAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 270pF 10 Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MD011C271KAB 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MD011C271KAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 270pF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E32-A03 2M Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial SENS FIBER 890MM THRU-BEAM 2M