Location : Home > M > MCS1632R030FER
MCS1632R030FER
Share on FacebookShare on Facebook
MCS1632R030FER distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MCS1632R030FER RES SMD 0.03 OHM 1 1W 1632 688400 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MCS1632R030FER RES CURRENT SENSE .030 OHM 1W 1 6,668 Ohmite 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MCS1632R030FER Current Sense Resistors - SMD 1W 0.03 ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd