Location : Home > M > MCS04020D4641BE100
MCS04020D4641BE100
Share on FacebookShare on Facebook
MCS04020D4641BE100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MCS04020D4641BE100 RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/16W 792000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MCS04020D4641BE100 RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/16W 686800 Vishay BC Components 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
MCS04020D4641BE100 RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/16W 1427300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MCS04020D4641BE100 RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/16W 782000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1222220000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories POWER SUPPLY
76000957 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input