Location : Home > M > MCS04020D3322BE100
MCS04020D3322BE100
Share on FacebookShare on Facebook
MCS04020D3322BE100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MCS04020D3322BE100 RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/16W 797000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MCS04020D3322BE100 RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/16W 691800 Vishay BC Components 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
MCS04020D3322BE100 RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/16W 1432300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MCS04020D3322BE100 RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/16W 787000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NPS24-M Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 25W
NPS24-M 764598 13+ fenyang electronics co.,ltd
NPS24-M 764598 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2938866 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 240W