Location : Home > M > MCR03EZPFX5360
MCR03EZPFX5360
Share on FacebookShare on Facebook
MCR03EZPFX5360 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MCR03EZPFX5360 876655 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MCR03EZPFX5360 RES SMD 536 OHM 1 1/10W 0603 1335100 Rohm Semiconductor 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CRCW251219K6FKEGHP Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 19.6K OHM 1% 1.5W 2512
CRCW251219K6FKEGHP IC 36810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRCW251219K6FKEGHP NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CRCW251219K6FKEGHP Vishay Dale 1532300 2015+ RES SMD 19.6K OHM 1 1.5W 2512 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW251219K6FKEGHP Vishay Dale 876300 2015+ RES SMD 19.6K OHM 1 1.5W 2512 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCP1206B18R0JEA Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 18 OHM 5% 11W 1206
PWR5322W1502JE Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 15K OHM 5% 3W 5322
PWR5322W1502JE Bourns 800,000 2015+ Wirewound Resistors - SMD enkaite Electronics Co., Ltd
PWR5322W1502JE Bourns Inc. 1532300 2015+ RES SMD 15K OHM 5 3W 5322 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PWR5322W1502JE Bourns Inc. 897000 NEW RoHS RES SMD 15K OHM 5 3W 5322 FindCores Electronics Inc.
PWR5322W1502JE IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1676143-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 100 OHM 0.1% 1/10W 0805
1676143-5 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1676143-5 TE Connectivity AMP Connectors 1529200 2015+ RES SMD 100 OHM 0.1 1/10W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com