Location : Home > M > MCP1825S-5002E/EB
MCP1825S-5002E/EB
Share on FacebookShare on Facebook
MCP1825S-5002E/EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MCP1825S-5002E/EB IC LDO REG 500MA 5.0V 3DDPAK 30,000 Microchip Technology 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MCP1825S-5002E/EB 500 mA, Low Voltage, Low Quiescent Current LDO Regulator 2000 MICROCHIP 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
MCP1825S-5002E/EB 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
MCP1825S-5002E/EB DDPAK-3 48405 MICROCHIP 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.