Location : Home > M > MCP1825-5002E/AT
MCP1825-5002E/AT
Share on FacebookShare on Facebook
MCP1825-5002E/AT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MCP1825-5002E/AT ROSH 11876 14+ new & original BIKEIC (HK) ELECTRONICS CO.,LTD
MCP1825-5002E/AT IC LDO REG 500MA 5.0V TO220-5 30,000 Microchip Technology 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,Ltd
MCP1825-5002E/AT RoHS Compliant 39936 Microch 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
MCP1825-5002E/AT IC REG LDO 5V .5A TO220-5 88890 Microchip 1525+ Special offers,Reliable qualit Ronxim Components Ltd.
MCP1825-5002E/AT Pb-Free 27491 Microch 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc.
MCP1825-5002E/AT 11-12+ 20000 Microchip 11-12+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MCP1825-5002E/AT IC LDO REG 500MA 5.0V TO220-5 30,000 Microchip Technology 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MCP1825-5002E/AT 11-12+ 20000 Microchip 11-12+ INSTOCK Nego IC Co.
MCP1825-5002E/AT 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
MCP1825-5002E/AT TO-220-5 48405 MICROCHIP 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
MCP1825-5002E/AT 500 mA, Low Voltage, Low Quiescent Current LDO Regulator 2000 MICROCHIP 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com