Location : Home > M > MCM01-010EF331J-F
MCM01-010EF331J-F
Share on FacebookShare on Facebook
MCM01-010EF331J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MCM01-010EF331J-F Mica Capacitors 330pF 1000V 5 Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MCM01-010EF331J-F CAP MICA 330PF 1KV 5 SMD 1003100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MCM01-010EF331J-F CAP MICA 330PF 1KV 5 SMD 893100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.