Location : Home > M > MC18FD331J-F
MC18FD331J-F
Share on FacebookShare on Facebook
MC18FD331J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MC18FD331J-F Mica Capacitors 330pF 500Volts 5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MC18FD331J-F CAP MICA 330PF 500V 5 1812 1248800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MC18FD331J-F CAP MICA 330PF 500V 5 1812 698800 Cornell Dubilier Electronics ( 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.