Location : Home > M > MC12FD680J-F
MC12FD680J-F
Share on FacebookShare on Facebook
MC12FD680J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MC12FD680J-F Mica Capacitors 68pF 500V 5 1210 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MC12FD680J-F Originalnew 48405 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MC12FD680J-F CAP MICA 68PF 500V 5 1210 1334600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MC12FD680J-F Pb-Free 25159 ON 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MC12FD680J-F RoHS Compliant 37504 ON 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor